Novinka V nabídce máme opět vyšetření potravinových intolerancí

Trápí vás reakce vašeho organismu na některé potraviny? Váháte, zda netrpíte potravinovou intolerancí? U nás máte opět možnost nechat se na potravinové intolerance vyšetřit.

Chci vědět více

Proč zvolit Centrum Petra Havlíčka?

Výživou a životním stylem se zabýváme přes 20 let. Postupy, které používáme, jsou ověřené dlouholetou zkušeností, neustálou edukací, rozšiřováním týmu specialistů a zdokonalováním technického vybavení našeho pracoviště.
 • Nejkomplexnější přístup ke klientovi

  Naše pracoviště je největším a nejvybavenějším centrem zdravého životního stylu v České republice.
 • Umíme najít příčinu vašich problémů

  Naše doporučení vychází z ověřených testů, vyšetření a pohovorů se specialisty v oblasti medicíny, výživy, pohybu a psychiky.
 • Respektujeme individualitu

  Ke každému klientovi přistupujeme jako k originální bytosti a tomu přizpůsobujeme i naše závěry a doporučení.
 • Máme viditelné a prokazatelné výsledky

  Snažíme se našim klientům připravit plány tak, aby pochopili a naše rady byli schopni aplikovat v reálném životě.
 • Nepřikazujeme, doporučujeme

  Vycházíme z přesvědčení, že příkazy a zákazy svoji roli plní pouze po určitou dobu. Proto naše klienty učíme, aby pochopili.

Objednávka

Chceme být správnou navigací na vaší cestě zdravým životním stylem, začněte zadáním objednávky.

V objednávce prosím zadejte své jméno, email a pro rychlejší komunikaci telefonní číslo. My vás budeme do 5 pracovních dnů kontaktovat a společně pro vás vybereme vhodný program nebo jednotlivou službu. V případě že jste si již program či službu vybrali, prosím uveďte tuto skutečnost do poznámky.

Uděluji tímto společnosti Centrum Petra Havlíčka, s. r. o., se sídlem Novodvorská 1062/12, Praha 4, PSČ 142 00, IČO: 24288233, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 193274 souhlas se zpracováním svých osobních údajů pro účely poskytnutí služeb. Souhlas se zpracováním uvedených údajů a s využitím mého elektronického kontaktu poskytuji dobrovolně a na dobu 5 let. Dále prohlašuji, že poskytnuté údaje jsou pravdivé. Tento souhlas může být kdykoliv písemně odvolán. Subjekt má v souladu se z.č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů zejména právo na blokování, doplnění nebo opravu, jakož i právo na likvidaci osobních údajů.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro společnost Centrum Petra Havlíčka, s. r. o., se sídlem Novodvorská 1062/12, Praha 4, PSČ 142 00, IČO: 24288233, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 193274 za účelem zasílání pravidelného informačního newsletteru a dalších obchodních sdělení. Souhlas se zpracováním uvedených údajů a s využitím mého elektronického kontaktu poskytuji dobrovolně a na dobu neurčitou. Dále prohlašuji, že poskytnuté údaje jsou pravdivé. Tento souhlas může být kdykoliv písemně odvolán. Subjekt má v souladu se z.č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů zejména právo na blokování, doplnění nebo opravu, jakož i právo na likvidaci osobních údajů.